Wysokie przezroczyste nisko żelazne szkło słoneczne / szkło słoneczne PV do pokrywania ścian

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: FGG
Numer modelu: FGG-SPG-022
Minimalne zamówienie: 10000m2
Szczegóły pakowania: Drewnianej skrzyni
Czas dostawy: w ciągu 20 dni roboczych po otrzymaniu potwierdzonego PI
Zasady płatności: L/C, T/T
Nazwa produktu: Szkło solarne pv Grubość: dostosować
Min. Rozmiar: Stałe kształt: Mieszkanie
aplikacji: Moduły słoneczne materiał: wysokiej jakości szkło o niskiej zawartości żelaza
High Light:

solarne szkło hartowane

,

antyrefleksyjne szkło solarne

Wysokie przezroczyste nisko żelazne szkło słoneczne / szkło słoneczne PV do pokrywania ścian

Opis:

Szkło solarne, to szkło o niskiej wydajności z żelaza o bardzo wysokiej przepuszczalności energii słonecznej. Po hartowaniu jego wytrzymałość i trwałość sprawiają, że jest to idealny wybór do zastosowań w fotowoltaice z krzemu krystalicznego, a także do kolektorów słonecznych.

Szkło o niskiej zawartości żelaza jest wykonane z niezwykłą przeziernością i nie będzie głupie ani zniekształca rzeczywistych odcieni na orbicie koloru. To ultra przejrzyste, białe szkło wodne lub szkło o niskiej zawartości żelaza jest krystalicznie czyste i zasadniczo pozbawione zabarwienia. Rozszerzona przezroczystość jest osiągana przez zniesienie większości tlenku żelaza z materiałów używanych do produkcji szkła.

Cecha produktu:

Mieszkanie ma własny słoneczny piec szklany, aby zapewnić jakość, i ma dwie najwyższe pojemności na świecie. Nasze wzorzyste szkło o niskiej zawartości żelaza zostało zaprojektowane ze szczególnym składnikiem i specjalnym wzorem. W pełni wykorzystuje rozproszone odbicie wzoru, znacznie zmniejsza odbicie światła i ma bardzo wysoką transmisję słoneczną przy dowolnym kącie padania. Jednak zawartość żelaza jest mniejsza niż 100 ppm, co umożliwia bardzo niską absorpcję promieniowania słonecznego przez samo szkło. Dzięki nietoksycznym składnikom szkło Flat z niskoelastycznym wzorem całkowicie spełnia rygorystyczne wymagania środowiskowe UE, USA i Japonii. To naprawdę spełnia wymóg osiągnięcia zielonej energii.

Przepuszczalność energii słonecznej TEin% Pomiar za pomocą spektrometru UV-Vis (zgodnie z ISO 9050: 1990 (E) i DIN 67507 / 6.3., Współczynniki zgodnie z ISO 9845/1, 300-2500 nm, AM 1.5)  
3,2 mm > 91,6
4,0 mm > 91,5

Specyfikacja Suntex i Sunlite.pdf

Szczegóły kontaktu
Sales Manager

Numer telefonu : 13456258898