Rozmiar Dostosowane Przezroczyste szkło hartowane, bezpieczne białe szkło float ISO 9001 Zatwierdzone

Podstawowe informacje
Miejsce pochodzenia: Jiaxing, Zhejiang, Chiny
Nazwa handlowa: FGG
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: FGG-CTG-017
Minimalne zamówienie: 1000m2
Szczegóły pakowania: Drewnianej skrzyni
Czas dostawy: w ciągu 25 dni roboczych po otrzymaniu potwierdzonego PI
Zasady płatności: L/C, T/T
Nazwa produktu: Szkło hartowane o grubości 10 mm Funkcja produktu: Bezpieczeństwo i wytrzymałość, stabilność cieplna
Kolor: Jasne Grubość: 10mm
Rozmiar: dostosowane Podanie: ściana osłonowa, szklany panel, okno
High Light:

przezroczyste szkło hartowane

,

przezroczyste szkło float

,

zatwierdzone przez ISO 9001 przezroczyste szkło hartowane;

Rozmiar Dostosowane przezroczyste szkło hartowane, bezpieczne białe szkło Float ISO 9001 zatwierdzone

Cechy:
1. 5 razy twardsze niż zwykłe szkło float, większa odporność na pękanie termiczne niż szkło odprężone lub wzmocnione termicznie.
2. Po rozbiciu szkło rozpada się na małe, sześcienne fragmenty, które są stosunkowo nieszkodliwe dla ludzkiego organizmu.
3. Wytrzymuje nagłą zmianę temperatury o 220 stopni celsjusza.
4. Rozmiary są produkowane na życzenie klienta.

 

Opis produktu

Szkło hartowane powoduje, że jego wewnętrzna struktura molekularna zmienia się dramatycznie pod wpływem wysokiej temperatury (650℃, zaczęło mięknąć) i hartowania, tworząc w ten sposób powierzchnię o silnych równomiernych naprężeniach ściskających we wnętrzu, a wytrzymałość mechaniczna szkła wzrasta kilkukrotnie.

Drzwi ze szkła hartowanego litego wykonane są ze szkła float w procesie hartowania termicznego.Szkło hartowane jest często określane jako „szkło bezpieczne”.Szkło hartowane lite jest bardziej odporne na stłuczenie niż zwykłe szkło float.
Solidne szkło hartowane jest cztery do pięciu razy mocniejsze niż szkło float i nie pęka na ostre odłamki, gdy się zawiedzie, co jest mniej prawdopodobne, aby spowodować poważne obrażenia.
Możemy wykonać otwory, wycięcia, zawiasy, rowki, nacięcia, polerowane krawędzie, fazowane krawędzie, fazowane krawędzie, krawędzie szlifierskie i narożnik bezpieczeństwa zgodnie z potrzebami klienta.

 

● Definicja szkła półhartowanego

Zasada obróbki szkła półhartowanego jest podobna do szkła hartowanego.Temperatura ogrzewania wynosi około 650 ℃ (mniej niż temperatura ogrzewania szkła hartowanego), a prędkość chłodzenia jest niska.Wytrzymałość szkła półhartowanego jest niższa niż szkła hartowanego i jest około dwukrotnie większa niż zwykłego szkła.Jednak rozbity kawałek jest duży, gdy jest stłuczony i podobny do szkła odprężonego i nie może być używany jako szkło bezpieczne.W porównaniu do szkła hartowanego elastyczność szkła półhartowanego jest mniejsza, a jego stabilność termiczna jest lepsza niż szkła odprężonego.

 

●Zakres zastosowania

◆Szkło hartowane jest rodzajem szkła bezpiecznego i jest szeroko stosowane w miejscach, w których występują wyższe wymagania dotyczące wytrzymałości mechanicznej i bezpieczeństwa, takich jak prysznic, szklane drzwi, ściana osłonowa, okno fasadowe, przegroda wewnętrzna, meble, przegroda znajdująca się blisko źródła ciepła lub doznaje silniejszego szoku zimna i gorąca.

◆Szkło półhartowane nie ma wad spontanicznego wybuchu i jest szeroko stosowane w szklanych ścianach osłonowych, szklarniach, ogrzewanych obudowach, przegrodach i przemyśle dekoracyjnym.

 

Nazwa produktu: Szkło hartowane, szkło bezpieczne Materiał: Wysokiej jakości szkło float
Kolor: Jasne Grubość: 10mm
Rozmiar: Dostosowane Podanie: Meble, okna, poręcz, szklane drzwi, drzwi prysznicowe
Krawędź: Mat C, Mat V, Polerowany C, Polerowany V Funkcja produktu: Bezpieczeństwo i wytrzymałość, stabilność cieplna

 

Rozmiar Dostosowane Przezroczyste szkło hartowane, bezpieczne białe szkło float ISO 9001 Zatwierdzone 0

Szczegóły kontaktu
Eva Peng